Nevinné červánky

12. prosince 2009 v 15:38 | simprerato |  short stories Naruto
věnování: mojí dechberoucí vytrvalé trpělivosti... tohle píšu už po druhé...
postavy: Sakura, Itachi
žánr: Het
typ: jednorázovka
↓ ↓ ↓ ↓

"Konečně se potkáváme!" pronesla žena zahalená do žlutého pláště. "Sakura-san?"
udiveně nadzvedl obočí udýchaný muž v polo-svlečeném pláčti. "Už jsem byla celá žhavá kdy tě uvidím" pověděla Sakura a svlékla si zimní plášť. V jeskyni byla zima, ale to jí nevadilo. "Itachi!" její oči zaplály toužebným pohledem a její vlasy se zelektrizovaly statickou elektřinou. Sakura přistoupila k Itachimu "Ukaž!" ukázala na sečnou ránu na jeho paži a naznačila mu, že ho ošetří. Posadili se na zvířecí kožešinu. Sakura nejdříve ránu vyčistila a potom obvázala obvazem, který nápadně zmizel z jejích prsou. Itachi na Sakuru upřel toužebný pohled... "Sakuro..." nevydržel to a prudce jí políbil. Sakura jeho polibek opětovala a začala se svlékat. Itachi který měl na sobě jen kalhoty jí pomáhal dostat se ven z trika a přitom ji líbal na krk. "Itachi... miluj mě!" upřela Sakura toužebný pohled na mladíka. Itachimu to nemusela říkat dvakrát. Položil ji na kožešinu vedle sebe a potom do ní začal vstupovat. Sakura konečně pocítila ten tolik dlouho vyčkávaný pocit, který chtěla ucítit už celé věky. Ten pocit slastné bolesti, kterou prožívala s milovanou osobou. S Itachim.

Itachi přidal na tempu a přírazy se stupňovaly, přitom Sakuru líbal na její odhalená ňadra. Když konečně dosáhli oba dva svého vyvrcholení vyčerpaně se sesunul na zem vedle Sakury a ještě jednou jí vášnivě políbil. Potom jejich těla přikryl svým černým pláštěm a společně zavřeli oči.

"Itachi?" "Hm?" ozval se Itachi z polospánku. "Miluju tě... Sasukemu jsem o tom nikdy neřekla, ale tobě to říct chci... já tě zbožňuju a toužím po tobě každý okamžik, co jsem na téhle planetě. Když jsem byla zamilovaná do Sasukeho neměla jsem odvahu mu to říct a on si mě nevšímal, ale u tebe bych nerada znovu opakovala své chyby... Miluju tě Itachi." dořekla Sakura a už se chystala zavřít oči, když ucítila Itachiho objetí. Otočila se. "Děkuji ti Sakuro... nikdo... nikdo si mě před tebou nevšímal. Jsi vlastně první kdo mi tuhle větu řekl... já... já tě také miluji." řekl a naposledy Sakuru slastně políbil dřív než usnul.

Dvě těla ležela na kožešině v jeskyni přitisklá k sobě v pevném objetí. Spojovalo je pouto... pouto lásky.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) | Web | 12. prosince 2009 v 17:46 | Reagovat

Jé super x).Takže tu budou i Naruto povídky ? x).To mě moc těší x).
Sice to řeknu už znovu a bude to vypadat divně,ale krásný x).
Myslím tu povídku s Itachim a Sakurou x).

2 ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) ItaSaku-Ai(Ninja kunoichi) | Web | 12. prosince 2009 v 17:46 | Reagovat

XD x) XD.

3 Ewqua Ewqua | Web | 12. prosince 2009 v 20:51 | Reagovat

Hale tuhle povídku sem už někde četla, asi od tebe někdo kopíruje nebo máš ještě další blog(fakt newim). Pěkná povídka, ale ItaSaku mi přijde jako trochu divný a nereálný pár =\ ae psát umíš hezky! =D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.